
Soffbord StenexpoBoden
3 655 kr4 569 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Boden är ett snyggt, modernt soffbord med svartlackerat underrede och bordsskiva i massiv, oljad ek.
Bordet har en underhylla för smidig extra förvaring och två klaffar som går att fälla ut för extra plats.
Soffbordet är 60 cm men kan fällas ut till 95 cm eller 130 cm med de tillhörande klaffarna.
Soffbordet är 60 cm men kan fällas ut till 95 cm eller 130 cm med de tillhörande klaffarna.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8965 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Material | Ek |
| Form bord | Ovalt |
| Behandling | Lackerad |
| Förlängningsbart | Ja |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Ja |
