
Soffbord StenexpoDeggy Svart
1 995 kr2 495 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Deggy är ett lackerat soffbord med modern design och bordsskiva av glas.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6610 |
| Färg | Svart |
| Längd | 115 cm |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Material | Glas, MDF |
| Serie | Deggy |
| Form bord | Ovalt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
