Soffbord Stenexpo Korsika
5 449 kr
4 355 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Korsika
4 355 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Stenexpo Korsika är ett modernt och snyggt soffbord i oljad ek med underrede av svart metall.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Korsika är ett modernt och snyggt soffbord i oljad ek med underrede av svart metall.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8395 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Material | Ek, metall |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Iläggsskiva | Nej |


