Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Ovalt Vardagsrumsbord 120cm
1 661 kr
1 325 krSpara 20 %Kampanj55 tim kvar!
30 dagars prisgaranti

Manilla Naturfärgat Ovalt Vardagsrumsbord 120cm
1 325 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Stenexpo Manilla är ett elegant och rustikt soffbord med underrede i svart metall och bordsskiva i antikmönstrad folie.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Manilla är ett elegant och rustikt soffbord med underrede i svart metall och bordsskiva i antikmönstrad folie.
Bordet har en smidig förvaringshylla nedtill.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Ovalt Vardagsrumsbord 120cm
- Rustikt och elegant design
- Praktisk förvaringshylla
- Högkvalitativt MDF-material
Fördelar: Soffbord Stenexpo Manilla Naturfärgat Ovalt Vardagsrumsbord 120cm
- Rustikt och elegant design
- Praktisk förvaringshylla
- Högkvalitativt MDF-material
Recensioner
IngerVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket snabb telservice och leverans och ett trivsamt bord som uppfyllde mina krav. Beskrivning via nätet stämde precis med det levererade bordet. Bra köp.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 3000 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Manilla |
| Form bord | Ovalt |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
