Soffbord Stenexpo Maryland 130 cm
4 619 kr
3 695 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Stenexpo Maryland är ett elegant soffbord med bordsskiva av marmor och underrede av mässing.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Maryland är ett elegant soffbord med bordsskiva av marmor och underrede av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 2030 |
| Färg | Vit |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Serie | Maryland |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Rektangulärt |
| Iläggsskiva | Nej |
