
Soffbord StenexpoMauritius
2 275 kr2 845 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Mauritius är ett modernt soffbord med bordsskiva av glas och underrede av krom och svart PU.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6390 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 118 cm |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Material | Glas, Metall |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
