Soffbord Stenexpo Memphis Ø 80 cm
Rek. pris 2 724 kr
2 003 kr
1 899 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Memphis Ø 80 cm
1 899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Stenexpo Memphis är ett elegant, svartlackerat soffbord. Det har en praktisk hylla för extra förvaring.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Memphis är ett elegant, svartlackerat soffbord. Det har en praktisk hylla för extra förvaring.
Recensioner
Marie LVerifierad köpare
för 1 månad sedanMycket snyggt bord!
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 8260 |
| Färg | Svart |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | MDF |
| Serie | Memphis |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
