
Soffbord StenexpoMontana Ovalt Vardagsrumsbord i Ek 120cm
3 329 kr4 167 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-06-26
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Montana är ett klassiskt soffbord med stilren design. Det har vitlackerat underrede och toppskiva i oljad, massiv ek.
Soffbordet har en underhylla för praktiskt, lättillgänglig förvaring.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Montana Ovalt Vardagsrumsbord i Ek 120cm
- Stilren design i massiv ek
- Praktisk underhylla för förvaring
- Lätt att montera
Fördelar: Soffbord Stenexpo Montana Ovalt Vardagsrumsbord i Ek 120cm
- Stilren design i massiv ek
- Praktisk underhylla för förvaring
- Lätt att montera
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8270 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Montana |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Ovalt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
