
Soffbord StenexpoMontana Runt Vardagsrumsbord i Ek Ø80cm
Rek. pris 4 167 kr
!
2 939 kr3 095 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-06-26
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Montana är ett klassiskt soffbord med stilren design. Det har vitlackerat underrede och toppskiva i oljad, massiv ek.
Soffbordet har en underhylla för praktiskt, lättillgänglig förvaring.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Montana Runt Vardagsrumsbord i Ek Ø80cm
- Stilren design
- Praktisk underhylla för förvaring
- Tillverkat i hållbar, massiv ek
Fördelar: Soffbord Stenexpo Montana Runt Vardagsrumsbord i Ek Ø80cm
- Stilren design
- Praktisk underhylla för förvaring
- Tillverkat i hållbar, massiv ek
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8160 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Material | Ek |
| Serie | Montana |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Runt |
| Behandling | Lackerad |
| Iläggsskiva | Nej |
