
Soffbord StenexpoOlympia 120 cm
2 795 kr3 495 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Olympia har en bordsskiva av ljus marmor och underrede av krom.
Den nedre bordsskivan är av glas och passar perfekt för extra förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 2050 |
| Färg | Vit |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Olympia |
| Form bord | Ovalt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
