
Soffbord StenexpoRimini 70 cm
Rek. pris 3 629 kr
!
2 475 kr2 607 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rimini 70 cm
2 475 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Rimini är ett modernt soffbord med underrede av krom och bordsskiva av ljus marmor.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 2230 |
| Färg | Vit |
| Längd | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | Marmor/Metall |
| Serie | Rimini |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Iläggsskiva | Nej |
