
Soffbord StenexpoStory
2 549 kr3 190 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Story är ett mycket modernt och snyggt soffbord av krom och härdat glas.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 6370 |
| Färg | Transparent |
| Längd | 115 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 36 cm |
| Material | Glas, Metall |
| Form bord | Rektangulärt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
