
Soffbord StenexpoSydney Ø 60 cm
2 395 kr2 995 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Sydney är ett modernt soffbord med underrede i champagnefärgad krom och bordsskiva av ljus marmor.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 2090 |
| Färg | Vit |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Diameter | 60 cm |
| Material | Marmor, Metall |
| Serie | Sydney |
| Form bord | Runt |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
