
Soffbord StenexpoUmeå 130 cm
3 955 kr4 945 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Umeå är ett stadigt soffbord av rökoljad ek och granit. Bordet har en smidig hylla för extra förvaring.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8375 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Material | Ek, granit |
| Serie | Umeå |
| Form bord | Rektangulärt |
| Behandling | Oljad |
| Förlängningsbart | Nej |
| Montering | Ja |
| Iläggsskiva | Nej |
