
Soffbord StenexpoVermont
3 685 kr4 609 kr
Spara 20 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Stenexpo Vermont är ett snyggt soffbord med modern design. Det har ett underrede av kromad metall och två bordsskivor i klarglas.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
|---|---|
| Art.Nr. | 8997 |
| Färg | Krom |
| Längd | 100 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 48 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Vermont |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Iläggsskiva | Nej |
