Soffbord Stenexpo Wellington Runt Vardagsrumsbord i Naturfärg
Rek. pris 1 770 kr
1 439 kr
1 415 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Wellington Runt Vardagsrumsbord i Naturfärg
1 415 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-26
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Stenexpo Wellington är ett rustikt soffbord av antikmönstrad folie och underrede i svart metall.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Soffbord Stenexpo Wellington är ett rustikt soffbord av antikmönstrad folie och underrede i svart metall.
Bordet har en praktisk underhylla för förvaring.
Fördelar: Soffbord Stenexpo Wellington Runt Vardagsrumsbord i Naturfärg
- Praktisk underhylla för förvaring
- Rustikt utseende med antikmönstrad folie
- Stabilt med svart metallunderrede
Fördelar: Soffbord Stenexpo Wellington Runt Vardagsrumsbord i Naturfärg
- Praktisk underhylla för förvaring
- Rustikt utseende med antikmönstrad folie
- Stabilt med svart metallunderrede
Recensioner
Pia WVerifierad köpare
för 1 år sedanBordet var precis så fint som bilden.
+ Ett riktigt snyggt bord,jätte nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 3040 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 91 cm |
| Bredd | 91 cm |
| Höjd | 52 cm |
| Diameter | 91 cm |
| Material | MDF |
| Form bord | Runt |
| Montering | Ja |
| Förlängningsbart | Nej |
| Iläggsskiva | Nej |
