Soffbord Venture Home Dayton 60 cmSvart
1 475 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Dayton 60 cm
Svart
1 475 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Dayton från Venture Home imponerar med sin moderna design och minimalistiska utformning!
Det här soffbordet tillhör Venture Home kollektionen och skapar snabbt en modemedveten atmosfär i ditt hem.
Den kvadratisk bordsskivan är i vitputsad MDF och underredet har en dekorativ galler-formation i vitt stål.
Placera på en mysig matta framför soffan och njut av ett iögonfallande blickfång!
Den kvadratisk bordsskivan är i vitputsad MDF och underredet har en dekorativ galler-formation i vitt stål.
Placera på en mysig matta framför soffan och njut av ett iögonfallande blickfång!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-130 |
| Färg | Svart |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | MDF/Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Dayton |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 6 månader |
| EAN-nr | 7340206963833 |




