Soffbord Venture Home GrönvikSvart
1 845 kr
1 646 krSpara 11 %Kampanj46 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Grönvik
Svart
1 646 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Grönvik från Venture Home. Med sin minimalistiska form och noggrant utvalda detaljer passar Grönvik soffbord perfekt i såväl skandinaviska som mer samtida inredningsstilar.
Detta soffbord är en del av den omtyckta och stilfulla Grönvik-serien, känd för sin moderna design och harmoniska färgpalett. Det här soffbordet kommer i en glansig finish som fångar ljuset på ett vackert sätt och bidrar till en trendig och elegant känsla i ditt hem. Låt det bli en naturlig mittpunkt i vardagsrummet – lika praktiskt som estetiskt tilltalande.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 20070-100 |
| Färg | Svart |
| Längd | 130 cm |
| Bredd | 130 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Djup | 33 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Grönvik |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220823380 |









