Beskrivning
Soffbord Venture Home Jepara är ett rektangulärt soffbord med en stomme och ben i svart metall och en bordsskiva i grålaminerad plywood. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd till undersida: 42 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Playwood
- Material bordsben: Metall
- Höjd till undersida: 42 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Playwood
- Material bordsben: Metall
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18012-681 |
| Färg | Grå/Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Playwood/Metall |
| Produkttyp | Soffbord inomhus |
| Serie | Jepara |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084537 |






