Soffbord Venture Home Linder 120Svart
465 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Venture Home Linder 120 är ett rektangulärt soffbord som är tillverkat av laminerad spånskiva. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Venture Home Linder 120 är ett rektangulärt soffbord som är tillverkat av laminerad spånskiva. Lättare montering krävs.
Mått Bord
- Höjd till undersida: 40 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Spånskiva
- Material bordsben: Spånskiva
- Höjd till undersida: 40 cm
Övrigt
- Material bordsskiva: Spånskiva
- Material bordsben: Spånskiva
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 19937-988 |
| Färg | Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Spånskiva/Spånskiva |
| Typ | Soffbord inomhus |
| Serie | Linder |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Rektangulärt |
| Toppskiva | Spånskiva |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084667 |





