Soffbord Venture Home Olivia
fr.2 044 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Olivia
2 044 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Olivia från Venture Home är ett modernt sidobord som imponerar med sina mjuka former, stilrena design och trendsäkra kulör!
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Olivia från Venture Home är ett modernt sidobord som imponerar med sina mjuka former, stilrena design och trendsäkra kulör!
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Beige, Nougat, Svart, Vit |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | MDF, MDF/Fanér |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Olivia |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| Garanti | 1 år |
