Soffbord Venture Home OliviaVittvättad
Rek. pris 4 439 kr
3 304 kr
3 029 krSänkt pris!Spara 275 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Olivia
Vittvättad
3 029 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Soffbord Olivia från Venture Home är ett modernt sidobord som imponerar med sina mjuka former, stilrena design och trendsäkra kulör!
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Olivia från Venture Home är ett modernt sidobord som imponerar med sina mjuka former, stilrena design och trendsäkra kulör!
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Soffbordet är tillverkad i MDF med faner och har en cylinderformad uppbyggnad vilket skapar en läcker dimension till bordet.
Den runda toppskivan är fanerad och stommen utgörs av tre cylinderformade ben, samlade under bordets mitt.
Bordet är otroligt användbart både som soffbord eller sidobord och den nätta storleken gör bordet enkelt att placera och flytta runt i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15009-101 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 80 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | MDF/Fanér |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Olivia |
| Garanti | 1 år |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206964373 |




