





Soffbord Venture HomePadang
3 099 kr3 479 kr
Spara 11 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Padang
3 099 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Soffbord Padang från Venture Home
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 18010-680 |
| Färg | Svart/Natur |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | Stål, Teak |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Padang |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350107084889 |
