








Soffbord Venture HomePlazaSvart
1 115 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit/Svart
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Plaza från Venture Home är ett soffbord med en modern och skandinavisk design.
Med Plaza får du ett tidlöst soffbord i stilrena färger! Bordet har en bordsskiva i MDF och ben som är gjorda av metall. Den enkla och luftiga designen ger möjlighet att lyfta inredningen och lite dekoration på soffbordet kan höja mysfaktorn. Inred ditt hem tidlöst!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 27960-468 |
| Färg | Vit/Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 46 cm |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Plaza |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340206977854 |



