
Soffbord Venture HomePueblo
Rek. pris 1 335 kr
!
fr. 975 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Soffbordet Pueblo är en elegant och stilren möbel med nordiska former som kommer att bli en iögonfallande detalj i ditt hem.
Bordet har en oval toppskiva i svart MDF och en minimalistisk stomme i svart stål. Bordsskivan erbjuder gott om plats för både dekorationer och övrigt ting och det luftiga underredet bidrar till en stilren atmosfär i rummet. Placera på den mysiga mattan framför soffan och höj stilnivån i hemmet!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 60, 65,5 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Ben | Stål |
| Material | MDF |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Pueblo |
| Användningsområde | Inomhus |


