
Soffbord Venture HomeRoy
fr.1 445 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Soffbord Roy från Venture Home består av två satsbord i metall med grått glas. Det mindre bordet går att skjuta in under det större.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart, Vit |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Roy |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Fyrkantigt |
| Användningsområde | Inomhus |


