Soffbord Venture Home StaalVit
829 kr
755 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Staal
Vit
755 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Sidobord från Venture Home. Stilrent och smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i pulverlackerad stål med tre praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Sidobord från Venture Home. Stilrent och smart! Staal, i modern industriell design tillverkad i pulverlackerad stål med tre praktiska avlastningsytor. Det här bordet är ett självklart val i inredningen med sina stilrena raka linjer och moderna uttryck!
Designen är lika smidig som snygg och medför en luftig känsla till rummet. Använd som soffbord, avlastningsyta eller sidobord - bara fantasin sätter gränser! Dekorera med moderna detaljer och maximera förvaringsytan.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18081-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 50 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Staal |
| Garanti | 5 år |
| Form bord | Rektangulärt |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7350118419434 |









