Soffbord Venture Home Telemarket 110x50 cmVit
1 843 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Telemarket 110x50 cm
Vit
1 843 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Telemarket från Venture Home. Ett rektangulärt soffbord med en modern och stilren design som passar i de flesta vardagsrum. Med sina mått på 110x50 cm erbjuder det gott om yta för allt från kaffekoppen till dekorativa detaljer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Telemarket från Venture Home. Ett rektangulärt soffbord med en modern och stilren design som passar i de flesta vardagsrum. Med sina mått på 110x50 cm erbjuder det gott om yta för allt från kaffekoppen till dekorativa detaljer.
Telemarket kombinerar funktionalitet med enkel design och är ett smart val för dig som vill ha ett soffbord som är både praktiskt och snyggt. Bordet ger ett mjukt och jordnära uttryck. Under bordsskivan finns ett integrerat hyllplan – perfekt för att förvara böcker, tidningar eller fjärrkontroller, och samtidigt hålla bordsskivan fri från stök.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63359-102 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 110 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Djup | 38 cm |
| Material | MDF |
| Typ | Soffbord |
| Serie | Telemarket |
| Kollektion | SAND 2 |
| Form bord | Rektangulärt |
| EAN-nr | 7340220846716 |




