Beskrivning
Soffbordet Twin är en stilren och genomtänkt möbel som ger en elegant touch till ditt vardagsrum.
Mått
Stora bordet: Ø80x45 cm
Lilla bordet: Ø60x35 cm
Stora bordet: Ø80x45 cm
Lilla bordet: Ø60x35 cm
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Svart, Svart/Transparent |
| Längd | 80 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 79 cm |
| Ben | Stål |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | Twin |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Runt |
| Användningsområde | Inomhus |



