Soffbord Venture Home Un-line
fr.1 649 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Un-line
1 649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Soffbord Un-line är ett modernt soffbord med en bordskiva i glas och bordsben i metall. Soffbordet passar utmärkt i både det moderna och vardagliga hemmet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffbord Un-line är ett modernt soffbord med en bordskiva i glas och bordsben i metall. Soffbordet passar utmärkt i både det moderna och vardagliga hemmet.
Övrigt
- Bordshöjd: 45 cm
- Mått mellan ben långsida: 58.6 cm
- Höjd till undersida bord: 45 cm
- Enklare montering krävs
- Bordshöjd: 45 cm
- Mått mellan ben långsida: 58.6 cm
- Höjd till undersida bord: 45 cm
- Enklare montering krävs
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Svart/Mässing, Svart/Svart |
| Längd | 85 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Material | Glas/Metall |
| Produkttyp | Soffbord |
| Serie | un-line |
| Montering | Ja - enklare |
| Form bord | Rektangulärt |
| Toppskiva | Glas |
| Användningsområde | Inomhus |
