Klaff Stenexpo GrännaBredd: 90 cm
1 090 kr
869 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
StenexpoBeskrivning
Klaff i oljad ek som passar till matbord Stenexpo Gränna.
Egenskaper
| Varumärke | Stenexpo |
| Art.Nr. | 4130 |
| Färg | Trä/natur |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Serie | Gränna |
| Montering | Ja |

