Fåtölj In Living SalvadorSvart/Grå
Rek. pris 3 999 kr
2 499 kr
30 dagars prisgaranti
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fåtölj In Living Salvador är en rejäl fåtölj med fokus på komfort. Här sitter du fantastiskt skönt, du sjunker behagligt ner i fåtöljen och reser dig kanske inte upp i första taget. Salvador är tillverkad av skickliga möbelsnickare med känsla för kvalitet och detaljer. Konstlädret har hela 45.000 Martindale vilket ger en slitstark och tålig fåtölj med lång livslängd.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Fåtölj In Living Salvador är en rejäl fåtölj med fokus på komfort. Här sitter du fantastiskt skönt, du sjunker behagligt ner i fåtöljen och reser dig kanske inte upp i första taget. Salvador är tillverkad av skickliga möbelsnickare med känsla för kvalitet och detaljer. Konstlädret har hela 45.000 Martindale vilket ger en slitstark och tålig fåtölj med lång livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Art.Nr. | 536971 |
| Färg | Svart/Grå |
| Bredd | 114 cm |
| Höjd | 102 cm |
| Djup | 93 cm |
| Ben | Svarta |
| Material | Textil |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Salvador |
| Antal Stolar | 1 |
| Höjd armstöd | 63 cm |
| Armstöd bredd | 27 cm |
| Montering | Ja |
| Tyg | Svart PU |
| Stil | Modern |
| Sittdjup | 55 cm |
| Sitthöjd | 51 cm |
| Sittbredd | 58 cm |
| Fotpall ingår | Nej |







