Fåtölj Venture Home Astru Konstpäls
3 494 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Astru Konstpäls
3 494 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fåtölj Astru från Venture Home. En ljuvligt fluffig fåtölj som kombinerar generös komfort med stilren design. Fåtöljen är klädd i mjuk, beige konstpäls och smälter elegant in i alla typer av inredningar, från skandinaviskt svalt till varmt och ombonat.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Astru från Venture Home. En ljuvligt fluffig fåtölj som kombinerar generös komfort med stilren design. Fåtöljen är klädd i mjuk, beige konstpäls och smälter elegant in i alla typer av inredningar, från skandinaviskt svalt till varmt och ombonat.
Med sin rymliga sittyta bjuder Astru in till långa stunder av avkoppling, oavsett om du läser en bok, tar en kaffe eller bara njuter av lugnet. De mjuka formerna och det omfamnande uttrycket gör fåtöljen lika behaglig som den är vacker. Gör plats för Astru i ditt hem – en fåtölj som snabbt blir en självklar favorit!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 62300-103 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Djup | 70 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Astru |
| Kollektion | SAND 2 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7340220846563 |





