
Fåtölj Venture HomeBoom Sammet
fr.2 939 kr
Sänkt pris!
på utvalda
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Fåtölj Venture Home Boom Sammet är en härlig fåtölj i sammet med eleganta ben i metall.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige/Mässing, Beige/Svart, Blå/Mässing, Blå/Svart, Gammelrosa/Mässing, Gammelrosa/Svart, Grön/Mässing, Grön/Svart, Svart/Mässing, Svart/Svart |
| Bredd | 116 cm |
| Höjd | 88,5 cm |
| Djup | 84,5 cm |
| Rygghöjd | 40,5 cm |
| Sittbredd | 90,5 cm |
| Material | Sammet |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Boom |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| Sittdjup | 52 cm |
| Sitthöjd | 47,5 cm |
| Fotpall ingår | Nej |
| Martindale | 10000 |










