
















Fåtölj Venture HomeRakel Teddy
Rek. pris 2 845 kr
!
fr.1 519 krfr.1 795 kr
Från 12 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fåtölj Venture Home Rakel Teddy i en klädsel i teddy och med ben i svart järn. En stilren och modern fåtölj som tillför en snygg detalj i hemmet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
|---|---|
| Färg | Beige, Benvit, Greige |
| Bredd | 66 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Djup | 65 cm |
| Sittbredd | 63 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Rakel |
| Användningsområde | Inomhus |
| Fotpall ingår | Nej |
| Sittdjup | 54 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |



