Fåtölj Venture Home Rika
2 179 kr
2 154 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rika
2 154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Upplev enkelheten med genomtänkta detaljer med fåtöljen Rika. Med dess svarta metallben som smakfullt sitter placerat på utsidan av stommen, ger den en modern twist till klassisk design.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Upplev enkelheten med genomtänkta detaljer med fåtöljen Rika. Med dess svarta metallben som smakfullt sitter placerat på utsidan av stommen, ger den en modern twist till klassisk design.
Det jordnära tyget ger en varm och inbjudande känsla till varje rum. Denna fåtölj är inte bara en praktisk sittmöbel, den är en inredningsdetalj som skapar en atmosfär av stil och komfort.
Möblera ditt hem personligt tillsammans med en touch av raffinerad elegans med fåtöljen Rika.
Möblera ditt hem personligt tillsammans med en touch av raffinerad elegans med fåtöljen Rika.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 61206-102 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 65 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Djup | 66 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Rika |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220826046 |





