Fåtölj Venture Home Selar
fr.2 259 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Med sina mjuka linjer och avslappnade design blir Selar snabbt favoritplatsen i hemmet – perfekt för långa kvällar, en bok eller en kopp kaffe. En stol som kombinerar stil och komfort på bästa sätt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med sina mjuka linjer och avslappnade design blir Selar snabbt favoritplatsen i hemmet – perfekt för långa kvällar, en bok eller en kopp kaffe. En stol som kombinerar stil och komfort på bästa sätt.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Färg | Brown, White |
| Bredd | 78 cm |
| Höjd | 65 cm |
| Djup | 98 cm |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Selar |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kollektion | Peach |
