Fåtölj Venture Home Zenzi Konstpäls
2 505 kr
2 299 krSänkt pris!Spara 206 kr
30 dagars prisgaranti

Zenzi Konstpäls
2 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fåtölj Zenzi från Venture Home. En fåtölj som bjuder in till långa, avkopplande stunder. Klädd i en härligt mjuk konstpäls som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Perfekt för läsning, vila eller bara en stunds stillhet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Zenzi från Venture Home. En fåtölj som bjuder in till långa, avkopplande stunder. Klädd i en härligt mjuk konstpäls som skapar en varm och ombonad känsla i rummet. Perfekt för läsning, vila eller bara en stunds stillhet.
Med vadderat ryggstöd, armstöd och sits är Zenzi extra mjuk och bekväm. De stilrena benen i woodlook ger fåtöljen ett naturligt uttryck som passar lika bra i vardagsrummet, sovrummet eller hemmets mysigaste hörn. Zenzi är inte bara en stol – det är en plats att landa på.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63410-112 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 77 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Djup | 70 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Zenzi |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7340220849922 |



