







Fåtölj VindRossö
5 760 kr6 919 kr
Spara 17 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
En mysig fåtöljdröm till hemmets favorithörna! Rossö erbjuder dig den fantastiska kombinationen av hög komfort, slitstarkt material och iögonfallande design. Det vita fleecetyget ger ett varmt och ombonat intryck till helheten och den robusta utformningen ger tyngd till rummet.
Placera solitär i sovrummet eller i vardagsrummet - där den används och uppskattas mest för alla dess kvalitéer och användningsområden!
Egenskaper
| Varumärke | Vind |
|---|---|
| Art.Nr. | 47000-220 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 92 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Djup | 81 cm |
| Rygghöjd | 46 cm |
| Material | Ull |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Rossö |
| Användningsområde | Inomhus |
| Sittdjup | 43 cm |
| Sitthöjd | 40 cm |
| Sittbredd | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206970022 |
