Loungefåtölj Venture Home My Randig
3 095 kr
2 875 krSänkt pris!Spara 220 kr
30 dagars prisgaranti

My Randig
2 875 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Loungefåtölj My från Venture Home. En inbjudande loungestol utan armstöd, designad för att erbjuda både komfort och karaktär. Den generöst vadderade sitsen och ryggen ger en behaglig sittupplevelse – perfekt för avkoppling, läsning eller långa samtal.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Loungefåtölj My från Venture Home. En inbjudande loungestol utan armstöd, designad för att erbjuda både komfort och karaktär. Den generöst vadderade sitsen och ryggen ger en behaglig sittupplevelse – perfekt för avkoppling, läsning eller långa samtal.
Stolen utmärker sig med sitt textilklädda tyg i breda, vita och beiga ränder som ger ett lekfullt men samtidigt elegant uttryck. Tack vare den avskalade formen passar My lika bra i vardagsrummet som i sovrummet eller hallen. En flexibel och stilren fåtölj för det moderna hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 63412-333 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Djup | 88 cm |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Loungestol |
| Serie | My |
| Kollektion | LEMON 25 |
| Fotpall ingår | Nej |
| Antal Sittplatser | 1 |
| EAN-nr | 7340220849939 |



