Mittmodul In Living Space
Rek. pris 8 499 kr
fr.2 533 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Space
2 533 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Mittmodul In Living Space är en funktionell och stilren möbel som passar perfekt i både moderna och klassiska hem.
Varumärke
In LivingBeskrivning
Mittmodul In Living Space är en funktionell och stilren möbel som passar perfekt i både moderna och klassiska hem.
Mittmodulen är en del av In Livings populära Space-serie som erbjuder enkel och smidig anpassning efter dina behov. Mittmodulen är enkel att montera och kan kombineras med andra moduler i Space-serien för att skapa en soffa som passar exakt dina behov.
Materialen som används i tillverkningen är högkvalitativa och tål en belastning på upp till 35 000 Martindale vilket gör den till en hållbar och varaktig möbel.
Materialen som används i tillverkningen är högkvalitativa och tål en belastning på upp till 35 000 Martindale vilket gör den till en hållbar och varaktig möbel.
Egenskaper
| Varumärke | In Living |
| Färg | Beige, Mörkgrå |
| Bredd | 93 cm |
| Höjd | 83,5 cm |
| Djup | 93 cm |
| Produkttyp | Mittmodul |
| Serie | Space |
| Sittdjup | 57 cm |
| Sitthöjd | 46 cm |
