











Mittmodul/Fåtölj Scandinavian ChoiceArkenBeige
Rek. pris 6 999 kr
!
4 999 kr
30 dagars prisgaranti

Arken
Beige4 999 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Mittmodul/Fåtölj Scandinavian Choice Arken är en lite mindre mittmodul i fint tyg som kan användas både för sig själv som en fåtölj eller i kombination med andra moduler. Arken är en serie soffmoduler som både erbjuds i färdiga soffkombinationer och som enskilda moduler.
Arken har en modern design med stilrena linjer och maximal komfort.
Serien Arken
Arken är en serie soffmoduler som både erbjuds i färdiga soffkombinationer och som enskilda moduler. Med soffmodulerna i serien Arken kan du mixa och matcha efter eget önskemål och på så vis bygga din egen, unika soffa.
Serien Arken
Arken är en serie soffmoduler som både erbjuds i färdiga soffkombinationer och som enskilda moduler. Med soffmodulerna i serien Arken kan du mixa och matcha efter eget önskemål och på så vis bygga din egen, unika soffa.
Egenskaper
| Varumärke | Scandinavian Choice |
|---|---|
| Art.Nr. | 681502 |
| Färg | Beige |
| Bredd | 72 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Djup | 110 cm |
| Ben | Plast |
| Sitsplymå | 35kg kallskum/Lösfylld topp |
| Material | Polyester |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Serie | Arken |
| Montering | Ja |
| Stomme | Trä |
| Tjocklek sittdyna | 20 cm |
| Sittdjup | 68 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 72 cm |
