
Snurrfåtölj HagagruppenBonn med Fotpall
fr.6 669 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Bonn är en bekväm snurrfåtölj med steglös glidefunktion och separat fotpall. Finns i OEKO-TEX certifierat tyg eller läder/PU.
Tyg: Läder/PU svart
Egenskaper
| Varumärke | Hagagruppen |
|---|---|
| Färg | Mörkgrå, Svart |
| Bredd | 76 cm |
| Höjd | 108 cm |
| Djup | 80 cm |
| Material | Konstläder, Metall/Nosag/Kalskum |
| Produkttyp | Snurrfåtölj |
| Serie | Bonn |
| Montering | Ja |
| Sittdjup | 51 cm |
| Antal Sittplatser | 1 |
| Martindale | 30000 |


