
Stomme VaraxFladdermusfåtöljGrön
2 009 kr2 585 kr
Spara 22 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

Fladdermusfåtölj
Grön2 009 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
- Hemleverans
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stomme till Fladdermus-fåtölj från Varax. Denna klassiska fladdermusstol som är både tidlös och modern har blivit tillverkad i Esse, Finland sedan mitten av 1950-talet. Passar både för inom- och utomhusbruk. Produkten är även Nyckelflaggan märkt och levereras omonterad. På denna länk hittas monteringsvideo: https://youtu.be/P4n80I5eH3o
Varumärke
Beskrivning
Stomme till Fladdermus-fåtölj från Varax. Denna klassiska fladdermusstol som är både tidlös och modern har blivit tillverkad i Esse, Finland sedan mitten av 1950-talet. Passar både för inom- och utomhusbruk. Produkten är även Nyckelflaggan märkt och levereras omonterad. På denna länk hittas monteringsvideo: https://youtu.be/P4n80I5eH3o
Fladdermus stomme, grön
Denna klassiska fladdermusstol som är både tidlös och modern har blivit tillverkad i Esse, Finland sedan mitten av 1950-talet.
Passar både för inom- och utomhusbruk.
Stommens mått ihopmonterad 90 x 85 x 55 cm.
Produkten är även Nyckelflaggan märkt och levereras omonterad.
På denna länk hittas monteringsvideo: https://youtu.be/P4n80I5eH3o
Denna klassiska fladdermusstol som är både tidlös och modern har blivit tillverkad i Esse, Finland sedan mitten av 1950-talet.
Passar både för inom- och utomhusbruk.
Stommens mått ihopmonterad 90 x 85 x 55 cm.
Produkten är även Nyckelflaggan märkt och levereras omonterad.
På denna länk hittas monteringsvideo: https://youtu.be/P4n80I5eH3o
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
|---|---|
| Art.Nr. | 3080-1004 |
| Färg | Grön |
| Material | Pulvermålad stålsrörsstomme |
| Produkttyp | Stomme |
| Serie | Fladdermus |
| Höjd | 180 mm |
| Mått | 90 x 85 x 55 cm |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 750 mm |
| EAN-nr | 6417624503581 |