Tyg Varax till Fladdermusstolen
fr.2 355 kr
fr.1 829 krSpara 22 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

till Fladdermusstolen
1 829 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Fladdermustyg, beige. Tyget består av 50% återvunnen akryl, 47% akryl och 3% polyeten. Det är vatten- och smutsavstötande samt tål UV- strålning dvs. det passar för både inom- och utomhusbruk. Tillverkad i Finland och kan tvättas i 30 grader.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Fladdermustyg, beige. Tyget består av 50% återvunnen akryl, 47% akryl och 3% polyeten. Det är vatten- och smutsavstötande samt tål UV- strålning dvs. det passar för både inom- och utomhusbruk. Tillverkad i Finland och kan tvättas i 30 grader.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Färg | Beige, Grå, Grön, Svart |
| Bredd | 90 cm |
| Material | 50% återvunnen akryl/47% akryl/3% polyeten, Tyget består av 50% återvunnen akryl, 47% akryl och 3% polyeten. |
| Typ | Tyg |
| Serie | Fladdermus |
| Certifiering | OEKO-TEX® standard 100 |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 2 kg |
| Mått | 85x90x55 cm |
| Bredd | 900 mm |
