Rullhurts Lanab Group 4 LådorEklaminat
3 931 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Ek

4 Lådor
Eklaminat
3 931 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Smart och flexibel förvaring till arbetsplatsen. Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara.
Varumärke
Lanab GroupBeskrivning
Smart och flexibel förvaring till arbetsplatsen. Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara.
Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara. Med flexibla och smarta förvaringsmöbler håller du arbetsytorna fria och får lättare att hålla ordning på din arbetsplats.
Egenskaper
| Varumärke | Lanab Group |
| Art.Nr. | 20302-10 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 42 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 60 cm |
| Produkttyp | Rullhurts |
| Serie | 20302 |
