Rullhurts Lanab Group 4 LådorVit
3 631 kr
2 890 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

4 Lådor
Vit
2 890 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Smart och flexibel förvaring till arbetsplatsen. Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara.
Varumärke
Lanab GroupBeskrivning
Smart och flexibel förvaring till arbetsplatsen. Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara.
Hurtsen har fyra lådor - penninsats och centrallås ingår som standard. Lanabs hurtsar har fyra hjul varav två är låsbara. Med flexibla och smarta förvaringsmöbler håller du arbetsytorna fria och får lättare att hålla ordning på din arbetsplats.
Egenskaper
| Varumärke | Lanab Group |
| Art.Nr. | 20302-7 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 42 cm |
| Höjd | 55 cm |
| Längd | 60 cm |
| Produkttyp | Rullhurts |
| Serie | 20302 |
