Högt Skåp Venture Home Misha 75 cmVit
1 891 kr
1 689 krSpara 11 %Kampanjtom 18/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Misha 75 cm
Vit
1 689 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Misha från Venture Home är ett hög och brett vitrinskåp med två hyllplan inne i skåpet, två glasdörrar samt ett öppet hyllplan nedtill. Skåpet är av pulverlackerat stål.
Lättare montering krävs.
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 74,5 cm
Höjd till undersida: 14,5 cm
Innermått hyllor: 74,5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 15359-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 150 cm |
| Längd | 35 cm |
| Material | Valsat stål/Pulverbeläggning |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Misha |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350107089839 |



