Skåp Venture Home BakalVit
1 350 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skåp Venture Home Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som är en smart förvaringsmöbel. Det kan användas som vitrinskåp eller bokhylla och du kan enkelt rulla in skåpsluckan för en öppen förvaring. De mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skåp Venture Home Bakal är ett skåp i pulverlackerat stål som är en smart förvaringsmöbel. Det kan användas som vitrinskåp eller bokhylla och du kan enkelt rulla in skåpsluckan för en öppen förvaring. De mässingfärgade knopparna ger hela möbeln ett lyxigare intryck.
Övrigt
- Innermått hyllor: 33 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 5 cm
- Innermått hyllor: 33 cm
- Höjd från golv till undersida möbel: 5 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 18078-201 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Djup | 40 cm |
| Material | Pulverlackerat stål |
| Produkttyp | Skåp |
| Serie | Bakal |
| Användningsområde | Inomhus |
| Montering | Ja - enklare |
| EAN-nr | 7350107087842 |








