Skåp Venture Home La PazSvart
3 559 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

La Paz
Svart
3 559 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-29
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr

Detta pulverlackerade skåp kombinerar elegans med funktionalitet på ett underbart sätt. De vackra handtagen tillför en subtil touch av lyx till skåpets yta och fångar omedelbart din uppmärksamhet.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Detta pulverlackerade skåp kombinerar elegans med funktionalitet på ett underbart sätt. De vackra handtagen tillför en subtil touch av lyx till skåpets yta och fångar omedelbart din uppmärksamhet.
Med sina fyra smala ben skapar skåpet en känsla av lätthet och ger även din dammsugare enkelt utrymme. Tre generösa lådor längst ned erbjuder dold förvaring och bidrar till att hålla ditt utrymme organiserat och prydligt. Det översta skåpet har två vackert veckade glasdörrar, som ger en liten glimt av dess innehåll. Dess valv-formade design tillför en touch av elegans och skapar en pampig känsla i ditt hem.Låt detta skåp förmedla känslan av strukturerad ordning varje gång du kliver in i rummet. Fyll det med ditt favoritporslin, vackra glas och annat du önskar förvara inom räckhåll. Det här skåpet kommer pampigt att pryda ditt vardagsrum och göra livet lite lättare att hålla ordning på!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 30116-100 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 160 cm |
| Djup | 35 cm |
| Material | Stål |
| Typ | Skåp |
| Serie | La Paz |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7340220809117 |






